Спортивные новости!

Главные спортивные события и новости спорта. Спортивные обзоры и интервью. Происшествия и заявления в мире спорта.

Відбудеться фінальний етап Кубку Львова по тріалу

Традиційно для цього сезону поруч Арени Львів пройде фінальний ІV етап Кубку Львова з тріалу 2016.

Цьогорічний позашляховий сезон завершиться у неділю 4 грудня на території колишнього танкодрому біля львівського стадіону Манеж Львів. На цей один вже традиційна траса перегонів буде урізноманітненна штучними перешкодами, що дадуть можливість на досить компактному та цікавому змагальному майданчику спостерігати усю майстерність водіїв та спроможність їх техніки.

Щодо самих перегонів, то в них може взяти удел кожен бажаючий. Організатори підготували завдання як для спеціально дороблених машин, этак і для стандартних повнопривідних автомобілів та кросоверів. Нагадаємо, що дисципліна тріал передбачає подолання спеціальної змагальної доріжки на час, але з чітким дотриманням дуже ускладненого маршруту, огородженного маркерами та стрічкою, дотик до яких погіршить итог штрафними балами. Для кожної з чотирьох категорій буде своя конфігурація. Этак більш підготовлені позашляховики їхатимуть по важчій трасі, ніж кросовери. Відмітимо також, що на танкодромі змагання з тріалу проходять вже не перший рік, та організатори щоразу змінюють конфігурацію змагальної ділянки, аби дати змогу новачкам на рівних боротися з учасниками, які вже брали удел у подібних перегонах.

Змагання почнуться о 9:30 ранку і триватимуть до 16 години вечора, після чого відбудеться церемонія закриття цієї гонки та сезону.

Заявки на удел можна подати за телефоном +380 (67) 670–65–99 або на офіційному сайті «Позашляхового клубу Львів 4х4 lviv4x4.club.

Прес-реліз організатора

СПОРТ — Авто

Спортивные новости! Последние спортивные новости и спорт обзоры за сегодня - футбол, бокс, автоспорт, баскетбол, хоккей, теннис. © 2014-2017